Biblioteczka malucha

Biblioteczka malucha - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Biblioteczka malucha.pdf
ISBN
6693837160201

OPIS

Wyjątkowy kuferek!8 albumów do uzupełnienia, które pozwolą zachować wszystkie niezwykłe wspomnienia z pierwszego okresu dziecka...1- Oto jestem...2- Dziennik mojej mamy3- Przedstawiam wam moją rodzinę4- Co powiedzieli... Gratulacje od przyjaciół5- Moje pierwsze zdjęcia6- Rosnę z każdym dniem (zawiera miarkę wzrostu)7- Mój pierwszy raz...8- Ja w kolejnych miesiącach życia...oraz szufladka zawierająca:kopertę na pierwszy kosmyk włosów maluszkapudełeczko na mleczne zęby6 etykietek na przedmioty, które miały dla dziecka szczególne znaczenie.

A Witek najbardziej ją lubi. Graficznie wygląda całkiem spoko. Biblioteczka przedszkolaka-Książki i gry biblioteczka malucha, czytam z dzieckiem, poczytaj mi mamo, tak spędzamy wolny czas.

Tematyka zadań zawartych w książkach odnosi się do otaczającego nas świata - świata przyrody i naszych codziennych rytuałów. 📕📗📘 Naklejki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI