Wielka księga dziecka

Wielka księga dziecka - dr.med. Manfred Praun | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr.med. Manfred Praun
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga dziecka.pdf
ISBN
1725050825324

OPIS

Sen, zabawa, jedzenie, przytulanie, pielęgnacja... Jak rozpoznać i zaspokoić potrzeby dziecka? Jak stać sie dobrą rodziną?Szczegółowy opis rozwoju dziecka – od pierwszego uśmiechu do pierwszego kroku. Ciekawe i wesołe zabawy dzięki którym możesz wspierać rozwój dziecka.Medyczne i homeopatyczna pomoc w przypadku choroby niemowlęcia, ważne informacje na temat szczepień.Kompetentne rady na pierwszy rok życia: czego potrzebuje twoje dziecko, jaknależy je odżywiać i jak je nauczyć zasypiania oraz przesypiania nocy.Dodatek: obszerne informacje na temat połogu – jak wrócić do formy sprzed porodu.Poradnik pomoże wam odnaleźć odpowiedź na wiele pytań. Poszukując własnej drogi, dzięki podstawowym informacjom zawartym w tym towarzyszu podróży, uzyskacie jasność i odnajdziecie rozsądne wsparcie. Poczynając od różnorodnych zmian, które pojawiają się na drodze rodziny, ta książka będzie towarzyszyć wam we wszystkich przygotowaniach przed porodem i we wspólnym życiu ponarodzinach dziecka.

Autorami książki są Birgit ... Szczegółowy opis rozwoju dziecka - od pierwszego uśmiechu do pierwszego kroku. Ciekawe i wesołe zabawy dzięki którym możesz wspiera Wielka księga dziecka - Birgit Gebauer-Sesterhenn, Manfred Praun - Książka w SwiatKsiazki.pl KsiążkaWielka księga dzieckaautorstwaBrigit Gebauer-Sesterhenn, Manfred Praun ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Wielka księga dziecka - Brigit Gebauer-Sesterhenn, Manfred Praun (Książka) - Księgarnia PWN Wielka Księga Dziecka najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Książka Wielka księga dziecka pochodzi z wydawnictwa Olesiejuk. Autorami książki są Birgit Gebauer-Sesterhenn, Manfred Praun.

POWIĄZANE KSIĄŻKI