W górach. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki

W górach. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki - Nathalie Belineau | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nathalie Belineau
WYMIAR
3,52 MB
NAZWA PLIKU
W górach. Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki.pdf
ISBN
5441200403358

OPIS

Dzięki zabawie z naklejkami najmłodsze dzieci poznają życie w górach. Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać naklejki przedmiotów, które rozpoznały i dopasowały.W serii "Obrazki dla najmłodszych. Naklejanki" ukazały się tytuły: Robimy zakupy, Boże Narodzenie, Szopka, Święty Mikołaj, Dinozaury, Małe stworzonka, Cyfry, Kolory, Zwierzęta, Klub jeździecki, Domowe zwierzątka, W górach, Na wsi, Pojazdy.

Naklejanki - opis produktu: Za pomocą naklejek najmłodsze dzieci poznają życie w górach. Na każdej stronie dzieci mogą umieszczać pasujące tematycznie do obrazków naklejki i w ten sposób poznawać mieszkające tu zwierzęta oraz sporty, które można uprawiać w górach. Okładka miękka Rok wydania 2013 Tytuł Obrazki dla najmłodszych.

Format/Rozmiar: 16,5x20,5. Ilość stron: 10.

POWIĄZANE KSIĄŻKI