Koloruj i naklejaj. Na wsi 2-3 lata

Koloruj i naklejaj. Na wsi 2-3 lata - Ieva Zalepugaite (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ieva Zalepugaite (ilustr.)
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Koloruj i naklejaj. Na wsi 2-3 lata.pdf
ISBN
3517899239126

OPIS

Drodzy Rodzice,„Koloruj i naklejaj. Na wsi” to wesoła książeczka dla 2-3-letnich maluchów. Kolorując obrazek według wzoru oraz naklejając nalepki, dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, mała motorykę oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Ilustracje z lubianymi i dobrze znanymi dziecku zwierzętami, duże elementy na obrazkach oraz kolorowe nalepki z pewnością spodobają się początkującemu artyście.Książki w tej serii: W Afryce, W lesie, Na łące, ABC malucha.

Data zakończenia 2020-03-30 - cena 3,39 zł Drodzy Rodzice, ,,Koloruj i naklejaj. W Afryce"" to wesoła książeczka dla 2-3-letnich maluchów.

Na wsi" to wesoła książeczka dla 2-3-letnich maluchów. Kolorując obrazek według wzoru oraz naklejając nalepki, dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, mała motorykę oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Drodzy Rodzice, „Koloruj i naklejaj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI