Zabawy przedszkolaków. Historyjki z nalepkami

Zabawy przedszkolaków. Historyjki z nalepkami - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
12,89 MB
NAZWA PLIKU
Zabawy przedszkolaków. Historyjki z nalepkami.pdf
ISBN
3158820510697

OPIS

Dzięki zabawie nalepkami dziecko chętniej podejmie naukę czytania!Zdania z tej książeczki należy uzupełnić nalepkami, tak by stworzyć teksty historyjek.Zbuduj zdania tekstowo-obrazkowe i przeczytaj o przygodach przedszkolaków.Do książeczki dołączono 67 kolorowych naklejek.Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Wędrówki misia Okruszka, Okruszek opowiada historię Polski, Boże Narodzenie, Dzień przedszkolaka, Piękne księżniczki, Wycieczki przedszkolaków, Nowi koledzy, Wiosna misia Okruszka, Okruszek poznaje Polskę, Miś Okruszek pomaga Mikołajowi, Idą święta, Miś Okruszek i wielkie pojazdy, Miś Okruszek i pociągi, Miś Okruszek i strażacy, Miś Okruszek gra w piłkę nożną.

14,80 zł z dostawą. Zabawy przedszkolaków Historyjki z nalepkami - Wiśniewska Anna tylko w CDP.PL za 5,79 zł. Zamów z darmową dostawą! Identyfikator produktu 384838: Tytuł Historyjki z nalepkami.

Inne z tej kategorii Inne z tej marki. Kategorie. Kolejna książka z popularnej, liczącej wiele tytułów serii Historyjki z nalepkami, dzięki której dziecko chętniej podejmie naukę czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI