Słówka klauna Bimboma

Słówka klauna Bimboma - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
7,13 MB
NAZWA PLIKU
Słówka klauna Bimboma.pdf
ISBN
6939619993597

OPIS

Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły -"Słówka klauna Bimboma", która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć pisanie liter i słów po śladzie. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za wspaniałe słówka.Przypominamy rodzicom, że tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie palców, co w przyszłości zapewni łatwość pisania, a także ćwiczą sprawność układu ręka-oko. Wszelkie zabawy graficzne wprowadzane w wieku przedszkolnym pomogą dzieciom osiągnąć sukces w szkole.W serii z klaunem Bimbomem polecamy jeszcze tytuły Literki, Słówka, Cyferki i Szlaczki.

A na koncu zeszytu na dzieci czeka kolorowy ... Dla dzieci 5- i 6-letnich proponujemy książeczkę przygotowującą do szkoły - Słówka klauna Bimboma, która w zabawny sposób pozwala dzieciom ćwiczyć pisanie liter i słów po śladzie. A na końcu zeszytu na dzieci czeka kolorowy dyplom od Bimboma za wspaniałe słówka.

- sprawdź ofertę księgarni internetowej Pan Tadeusz. Bogata oferta, w doskonałych cenach. Słówka klauna Bimboma (Anna Wiśniewska).

POWIĄZANE KSIĄŻKI