Paweł i Gaweł. Biblioteczka niedźwiadka

Paweł i Gaweł. Biblioteczka niedźwiadka - Aleksander Fredro | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Fredro
WYMIAR
7,60 MB
NAZWA PLIKU
Paweł i Gaweł. Biblioteczka niedźwiadka.pdf
ISBN
9741457125025

OPIS

Paweł i Gaweł w jednym stali domu,Paweł na górze, a Gaweł na dole;Paweł spokojny, nie wadził nikomu.Gaweł najdziksze wyczyniał swawole.Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka"przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Seria kolorowych, bogato ilustrowanych, kartonowych bajeczek prezentuje najbardziej znane i lubiane utwory dla dzieci. Książeczki te są trwałe i „bezpieczne" - posiadają zaokrąglone rogi. Paweł i Gaweł w jednym stali domu, Paweł na górze, a Gaweł na dole; Paweł spokojny, nie wadził nikomu.

Autor: Aleksander Fredro (1793-1876) Ilustracje: Jakub Kuźma... Wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI