Koloruj i naklejaj. W Afryce 2-3 lata

Koloruj i naklejaj. W Afryce 2-3 lata - Alicja Bender | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Bender
WYMIAR
7,77 MB
NAZWA PLIKU
Koloruj i naklejaj. W Afryce 2-3 lata.pdf
ISBN
2009475294306

OPIS

Drodzy Rodzice,„Koloruj i naklejaj. W Afryce” to wesoła książeczka dla 2-3-letnich maluchów. Kolorując obrazek według wzoru oraz naklejając nalepki, dziecko ćwiczy spostrzegawczość, koncentrację, mała motorykę oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Ilustracje z lubianymi i dobrze znanymi dziecku zwierzętami, duże elementy na obrazkach oraz kolorowe nalepki z pewnością spodobają się początkującemu artyście.Książki w tej serii: W Afryce, W lesie, Na łące, ABC malucha.

Kolorując obrazek według wzoru oraz naklejając nalepki, dziecko ćwiczy spostrzegawczość, Wydawnictwo: Olesiejuk Oprawa: Miękka Drodzy Rodzice, Koloruj i naklejaj. ABC malucha to wesoła książeczka dla 2-3-letnich maluchów.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Koloruj i naklejaj W Afryce 2-3 lata - Bender Alicja Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Księgarnia internetowa PODRĘCZNIKOWO oferuje Koloruj i naklejaj. W Afryce 2-3 lata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI