Lato. Poznajemy pory roku

Lato. Poznajemy pory roku - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,24 MB
NAZWA PLIKU
Lato. Poznajemy pory roku.pdf
ISBN
9133173794625

OPIS

Naklejaj nalepki, by kopiować kolory i… baw się!4 tytuły w serii „Poznajemy pory roku”: Wiosna, Lato, Jesień i Zima4 tytuły w serii „Poznaję i koloruję”: Rycerze, Księżniczki, Wróżki, Dinozaury i Baśnie.

Liście rosną na drezwach, krzewach i rośliny rosną a owady latają po miastach. Lato zaczyna się 22 czerwca, gdy słońce pada na zwrotnik raka i dzień wynosi 16 godzin a noc 8 godzin. Cel ogólny: Dostrzeganie zmian zachodzących w przyrodzie w poszczególnych porach roku.

Zapraszamy do zabawy! Więcej zagadek znajdziecie w „Zagadkowych Wierszykach". Wiosną kwiaty i motyle:) A latem? … Lody przede wszystkim. Pory roku - plansze do druku, mam nadzieję urozmaicą wasze przedszkolne tablice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI