Kosmiczne przedszkole 2 latka

Kosmiczne przedszkole 2 latka - Elżbieta Lekan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
4,77 MB
NAZWA PLIKU
Kosmiczne przedszkole 2 latka.pdf
ISBN
7738266390973

OPIS

W zestawie "Kosmiczne przedszkole 2 latka" znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami.Pięknie ilustrowane zadania umożliwią dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności.

Share on Google+; Pin It! Opis i dane produktu Kosmiczne przedszkole 3-latka. W zestawie "Kosmiczne przedszkole 3 latka" znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. Opis: Kosmiczne przedszkole 5 latka - Elżbieta Lekan, Joanna Myjak (ilustr.) W zestawie `Kosmiczne przedszkole 5 latka` znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. Informacje o Kosmiczne przedszkole 4 latka - 5335237764 w archiwum Allegro.

Zabawa „Ja i Ty" - dzieci maszerują, na sygnał STOP, zatrzymują się tworząc pary. Stojąc w miejscu pokazując na siebie mówią „Ja", następnie pokazują na partnera mówią „Ty", uderzają wzajemnie w dłonie ... Książka w kategorii Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI