Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka

Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Julia bawi się w magika. Mała dziewczynka.pdf
ISBN
5218174496661

OPIS

Julia znalazła w skrzyni stroje klauna i magika, które mama kupiła jej na przedstawienie w przedszkolu. Teraz zaprasza swoją przyjaciółkę Alinkę zabawy. Przed wami Julia w roli magika!Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami, a potem odpowiedz na pytania Julii. Ty także możesz bawić się z dziewczynkami przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki.Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. W kolejnych tytułach małe czytelniczki poznają sympatyczną Ninę, Lizę i Lilę, Lolę, Zosię, Joasię, Klarę, Kamilę, Zuzię, Julię, Kasię a także ich przyjaciół.

Mała dziewczynka - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Julia znalazła w skrzyni stroje klauna i magika, które mama kupiła jej na przedstawienie w przedszkolu.

Cykl ... Informacje o MAŁA DZIEWCZYNKA - JULIA BAWI SIĘ W MAGIKA - 7904734904 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-04-03 - cena 8,12 zł Julia bawi się w magika Mała dziewczynka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI