100 cudów świata

100 cudów świata - Alexander Krings | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alexander Krings
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
100 cudów świata.pdf
ISBN
8159950282428

OPIS

Z tą książką poznasz najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Odkryj niezwykłe cuda natury i wspaniałe budowle ze wszystkich stron świata: od Afryki przez Azję i Europę, Amerykę Północną i Południową, aż do Australii i Oceanii. Ciekawe opisy i fascynujące zdjęcia odsłonią przed Tobą czar fantastycznych zjawisk przyrody i zapierających dech w piersiach konstrukcji. Pozwól oczarować się autorom, którzy poprowadzą cię ku wysokim szczytom, rozżarzonym kraterom wulkanów, prastarym puszczom, strzelistym wieżom, fascynującym świątyniom i kościołom.

Największe skarby natury i cywilizacji" Oprawa twarda Papier kredowy (śliski, błyszczący) Stron 208 Siedem cudów świata starożytnego Piramida Cheopsa. Piramida Cheopsa oraz stające obok niej piramidy Chefrena i Mykerinosa to najbardziej znany zespół...

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI