Teczka Żyrafki 4 latka

Teczka Żyrafki 4 latka - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
6,12 MB
NAZWA PLIKU
Teczka Żyrafki 4 latka.pdf
ISBN
8783327633877

OPIS

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc!Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć.Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolakówW teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 4-latka, Zabawy językowe 4-latka oraz Zabawy plastyczne 4-latka.

Przekonaj się sam! Generalnie teczka żyrafki to jedna z najlepszych pozycji edukacyjnych dla maluchów. Idealna na ferie jak i na każdy wolny dzień z dzieckiem.

Sprawdź naszą ofertę Książka Teczka Żyrafki. 4-latka / Elżbieta Lekan, Olesiejuk, 21,93 zł, okładka teczka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Teczka Żyrafki 4 latka olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI