Kosmiczne przedszkole 4 latka

Kosmiczne przedszkole 4 latka - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
4,51 MB
NAZWA PLIKU
Kosmiczne przedszkole 4 latka.pdf
ISBN
2619783178749

OPIS

W zestawie "Kosmiczne przedszkole 4 latka" znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami.Pięknie ilustrowane zadania umożliwią dziecku rozwój i sprawią wiele przyjemności.

Księgarnia internetowa merlin.pl Kosmiczne przedszkole 3 latka | Elżbieta Lekan, Joanna Myjak (ilustr.) | Olesiejuk. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. W zestawie `Kosmiczne przedszkole 3 latka` znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami.

👌👌👌 Kosmiczne przedszkole 5-latka Autor: Elżbieta Lekan , Joanna Myjak W zestawie Kosmiczne przedszkole 5 latka znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące techniki rysowania spostrzeganie myślenie zapamiętywanie słuchanie liczenie i tworzenie Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Opis: Kosmiczne przedszkole 5 latka - Elżbieta Lekan, Joanna Myjak (ilustr.) W zestawie `Kosmiczne przedszkole 5 latka` znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. 4-latki • arkusze obserwacji i diagnoza pedagogiczna • pliki użytkownika kate_38 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • arkusz obserwacji czterolatki muzyka i rozwój społeczny.doc, ARKUSZ OBSERWACJI 4 latki.doc W zestawie "Kosmiczne przedszkole 5 latka" znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. W zestawie "Kosmiczne przedszkole 3 latka" znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące: techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 ... Kosmiczne przedszkole 2-latka - opis produktu: W zestawie `Kosmiczne przedszkole 2 latka` znajdują się dwie książeczki z nalepkami doskonalące techniki rysowania, spostrzeganie, myślenie, zapamiętywanie, słuchanie, liczenie i tworzenie: Zeszyt ćwiczeń z 70 naklejkami oraz Blok plastyczny z 96 naklejkami. Książka w kategorii Dla dzieci. 104 strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI