Duzi i mali przyjaciele

Duzi i mali przyjaciele - Monika Eisele | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Eisele
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Duzi i mali przyjaciele.pdf
ISBN
7593438942553

OPIS

Dzięki tej pięknie ilustrowanej książce mali czytelnicy poznają domowe zwierzęta, a także te żyjące w wiejskiej zagrodzie, w lesie oraz w zoo. Dowiedzą się o ich zwyczajach oraz zobaczą miejsca, w których żyją.W serii Moja książeczka o zwierzętach ukazał się również tytuł: Wesołe przygody Burka, Skoczka i spółki.

Wszyscy są zadowoleni z tematu odcinka, no może oprócz Myszki Franciszki, która nie daje się przekonać do kociej przyjaźni. Mali przyjaciele wspólnie starają się zerwać owoce, a w zamian dostają słodką nagrodę. Gwizdanie / Bańki 12 min.

Dowiedzą się o ich ... Dzięki tej pięknie ilustrowanej książce mali czytelnicy poznają domowe zwierzęta, a także te żyjące w wiejskiej zagrodzie, w lesie oraz w zoo. Dowiedzą się o ich zwyczajach oraz zobaczą miejsca, w których żyją.

POWIĄZANE KSIĄŻKI