Zwierzęta. Odkrywanie świata

Zwierzęta. Odkrywanie świata - Emilie Beaumont | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
8,23 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
1621095533566

OPIS

Dlaczego mówi się, że szympans jest inteligentny? Czy łabędź ma dobry charakter? Jak żaby bronią się przed wrogami? Czy uchatka to samica foki? Czy flaming różowy jest zawsze różowy? Czy surykatki są dobrze zorganizowane? Dlaczego hipopotam spędza dzień w wodzie?Wszystkie odpowiedzi na te i setki innych pytań są zgromadzone w tej wspaniałej książce.W serii Odkrywanie świata: Mitologie, Wielkie odkrycia, Egipt starożytny, Morze, Wulkany, Las, Wynalazki, Cuda świata, Średniowiecze, Ekologia, Dinozaury, Zwierzęta, Przyroda.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka z działu popularnonaukowe, ale mój syn 21 miesięcy jest zachwycony :) Poznaje zwierzęta i zależało mi żeby pokazywać Mu obrazki z realnym wyglądem zwierząt, a nie "kreskówkowe" postacie. Do tego świetnie pokazane dzieci z rodzicami, na co zaczął zwracać uwagę.

nr kat.: 1262128 Montaż za 0 zł przy zakupie G+ Montaż za 0 zł przy zakupie G+ Montaż 0zł! Przy zakupie tego produktu i wykupieniu Gwarancji + montaż otrzymasz za 0zł! Szczegóły w regulaminie. Szczegóły promocji ... Zwierzęta hodowlane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI