Wulkany. Odkrywanie świata

Wulkany. Odkrywanie świata - Emilie Beaumont | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Wulkany. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
6749362443020

OPIS

Jak powstają wulkany? Skąd się bierze lawa, która z nich wypływa? Czy wszystkie erupcje są do siebie podobne? Czy wulkan może drzemać przez długi czas i gwałtownie się obudzić? Co znajduje się w kraterze? Jakie były największe erupcje w historii? Co zdarzyło się w Pompejach? Jak pracuje wulkanolog? Czy można przewidzieć erupcję? Które wulkany na świecie są dzisiaj najbardziej niebezpieczne?Odpowiedzi na te pytania - i wiele innych ciekawostek - znajdziesz w tej bogato ilustrowanej książce.W serii Odkrywanie świata: Mitologie, Wielkie odkrycia, Egipt starożytny, Morze, Wulkany, Las, Wynalazki, Cuda świata, Średniowiecze, Ekologia, Dinozaury, Zwierzęta, Przyroda.

W ofercie: obrazkowe książeczki kartonowe dla dzieci od 6 m do 2 lat, bajki, baśnie, legendy, bogato ... £3.79 - Jak powstają wulkany? Skąd się bierze lawa, która z nich wypływa? Czy wszystkie erupcje są do siebie podobne? Czy wulkan może drzemać przez długi czas i gwałtownie się obudzić? Co znajduje się w krat Wulkany lawowe (hawajskie, efuzywne) - głównym materiałem wulkanicznym wydobywającym się na powierzchnię jest lawa. Wybuchają dość często, ale erupcja przebiega spokojnie (np.

Odkrywanie świata - Emilie Beaumont, Christine Gaudin. Jak powstają wulkany? Skąd się bierze lawa, która z nich wypływa? Czy wszystkie erupcje są do siebie podobne? Czy wulkan może drzemać przez długi czas i gwałtownie się obudzić? Co znajduje się w kraterze? Jakie były największe erupcje w historii? Wulkany i trzęsienia Ziemi Wybuchający wulkan to najprawdopodobniej jedne z najbardziej spektakularnych widoków na Ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI