Umiem pisać. Napisz i zetrzyj

Umiem pisać. Napisz i zetrzyj - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Umiem pisać. Napisz i zetrzyj.pdf
ISBN
4570229068385

OPIS

Książeczki ze ścieralnym pisakiem nauczą dzieci starannego pisania, nie narażając na stres związany ze złym wykonaniem zadania.Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności , ale także zapewnia sukces i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.Tytuły w serii: Umiem pisać, Umiem liczyć, Umiem pisać bajkowo i Umiem liczyć pojazdy.

Napisz i zetrzyj autorstwa Wiśniewska Anna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Umiem pisać bajkowo.

Napisz i zetrzyj - Książeczki ze ścieralnym pisakiem nauczą dzieci starannego pisania nie narażając na stres związany ze złym wykonaniem zadania. Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności...

POWIĄZANE KSIĄŻKI