Pan Mercedes (książka audio)

Pan Mercedes (książka audio) - Stephen King | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
3,47 MB
NAZWA PLIKU
Pan Mercedes (książka audio).pdf
ISBN
9376513497735

OPIS

W nękanym kryzysem amerykańskim mieście zdesperowani ludzie stoją w kolejce po pracę. Niektórym nie będzie już potrzebna, bo w tłum bezrobotnych wjeżdża szaleniec w mercedesie. Zebrawszy swoje żniwo - ośmiu zabitych i kilkunastu rannych - znika w porannej mgle. Policji nie udaje się znaleźć sprawcy.Pogrążający się w depresji emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, myśli o tej nierozwiązanej sprawie równie często jak o samobójstwie. Dopiero list od zabójcy z mercedesa, który w zamierzeniu nadawcy miał popchnąć byłego policjanta do tego ostatecznego kroku, budzi w nim wolę życia.Rozpoczyna się wyścig z czasem. Stawką jest życie setek, a nawet tysięcy ludzi. Przeciwnik jest wprawdzie szaleńcem, ale piekielnie inteligentnym.Czyta: Jan PeszekCzas trwania: 15 godz. 30 min.

... Kto kryje się pod pseudonimem Pan Mercedes i jak go odnaleźć? Sprzedawane przez nas książki elektroniczne zabezpieczane są kodem zabezpieczającym, popularnie zwanym watermarkiem. Pan Mercedes (plik audio) 31,05 z ...

Z ogromną chęcią przypomnę sobie tę historię dzięki serialowi, który już na początku sierpnia doczeka się swojej premiery. Okładka twarda Rok wydania 2016 Tytuł Trylogia Pan Mercedes / Znalezione nie kradzione / Koniec warty Autor Stephen King. 64, 72 zł Debiut Stephena Kinga w gatunku kryminału detektywistycznego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI