Okrutny krąg (książka audio)

Okrutny krąg (książka audio) - Wilbur Smith | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wilbur Smith
WYMIAR
6,45 MB
NAZWA PLIKU
Okrutny krąg (książka audio).pdf
ISBN
5969224966832

OPIS

Mrożąca krew w żyłach opowieść o chciwości, zemście, ponurych rodzinnych tajemnicach i niewyobrażalnym okrucieństwie. Ciąg dalszy Piekła na morzu. Po przeprowadzeniu operacji „Koń trojański” i rozgromieniu somalijskich piratów, Hector Cross i Hazel Bannock przenoszą się do Anglii i kupują wiejską posiadłość Brandon Hall. Hazel spodziewa się dziecka. Wracając do domu po wizycie u londyńskiego ginekologa, żona Crossa zostaje postrzelona przez nieznanych sprawców. Mimo natychmiastowej operacji umiera, wcześniej urodziwszy przez cesarskie cięcie córeczkę, Catherinę Cylę. Hector rusza w pościg za zabójcami. Sądzi, że za zamachem stoi ktoś z rodziny szejka Tippoo Tipa. Kiedy dociera do ostatniego z ocalałych krewnych, znanego mułły nauczającego w Mekce, okazuje się, że podążał złym tropem.Czyta: Marian Opania. Czas nagrania: 19 godz. 19 min

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka w kategorii Literatura piękna. Okładka kartonowa.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > wN9JCPvq9AUQ9Zi1-wM Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa. Książka Okrutny krąg - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty. Okrutny krąg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI