Kolorowe święta

Kolorowe święta - Anna Wiśniewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,38 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowe święta.pdf
ISBN
2050844926578

OPIS

Książeczka "Kolorowe święta" to 180 obrazków do pokolorowania oraz proste zagadki o tematyce świątecznej.Dzieci kolorują w tej książeczce obrazki związane z: przygotowaniami do gwiazdki, rodzinną Wigilią, wizytą Świętego Mikołaja oraz ubieraniem świątecznego drzewka. Dodatkowo niektóre kolorowanki można wyciąć by stały się dekoracjami. Znakomita rozrywka dla najmłodszych na przedświąteczny czas!

Szkoda, że minęły ale to nie znaczy, że my musimy się poddać dyktatowi czasu i schować do szafy to, co świąteczne. Wręcz przeciwnie.

Myślę jednak, że warto też wypróbować taką trochę inną wersję. Książeczka "Kolorowe święta" to 180 obrazków do pokolorowania oraz proste zagadki o tematyce świątecznej. Dzieci kolorują w tej książeczce obrazki związane z: przygotowaniami do gwiazdki, rodzinną Wigilią, wizytą Świętego Mikołaja oraz ubieraniem świątecznego drzewka. Nauki rekolekcyjne od poniedziałku do środy na Mszach św.

POWIĄZANE KSIĄŻKI