Kieszonkowy słownik ortograficzny

Kieszonkowy słownik ortograficzny - Jerzy Podracki (red.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Podracki (red.)
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Kieszonkowy słownik ortograficzny.pdf
ISBN
4939599412647

OPIS

Kieszonkowy słownik ortograficzny to bogaty zbiór najbardziej aktualnych reguł i haseł. Autorem i redaktorem naukowym słownika jest prof. dr hab. Jerzy Podracki - profesor zwyczajny w Instytucie polonistyki Stosowanej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego Słownik zawiera:- ponad 20 000 haseł,- najnowsze wyrazy,- formy odmiany wyrazów i znaczenia ich podziału,- bogaty wstęp z zasadami pisowni i interpunkcji,- system odsyłaczy do zasad pisowni,- teksty dyktand

Jerzy Podracki - profesor zwyczajny w Instytucie polonistyki Stosowanej ... Sprawdź niskie ceny i kup Kieszonkowy słownik ortograficzny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kieszonkowy słownik ortograficzny. Stan zły jak na zdjęciach, natomiast jest to wręcz ,,kultowy" słownik z lat 80-tych PRL-u.

Autorem i redaktorem naukowym słownika jest prof. dr hab.

POWIĄZANE KSIĄŻKI