Minął wiek

Minął wiek - Tomasz Sikora | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Sikora
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
Minął wiek.pdf
ISBN
1255838633596

OPIS

Czym jest 100 lat w tak długiej już historii świata? Jaką miarą można ogarnąć nieskończoną ilość losów ludzkich? Nie ma takiej miary.Pozostało mi jedynie skupić się na losach wybranych przypadkiem ludzi, urodzonych na przestrzeni wieku, w kolejnych latach istnienia Hotelu Francuskiego w Krakowie.Opowiadam o nich zdjęciem portretowym wykonanym w przepięknej eklektyczno-modernistycznej scenografii hotelu. Wybrane osoby udzielają także krótkich odpowiedzi na trzy pytania:Kim jestem?Jakie jest moje największe marzenie?Co najbardziej utkwiło w mojej pamięci?Jednocześnie przywołujemy zupełnie przypadkowe informacje, dotyczące każdego kolejnego roku w Polsce i na świecie.Czy ta propozycja da nam szerszy obraz pełnego sprzeczności świata? Na pewno nie, ale uprzytomni nam rzecz najistotniejszą, że każde z nas jest istotą inną i tak długo, jak uda nam się zachować tożsamość, szanując jednocześnie indywidualność innych ludzi, warto żyć.Tomek Sikora

Autorem książki jest Tomasz Sikora. Należy do gatunków: albumy, sztuka, fotografia, biografie i wspomnienia.

Olesiejuk Albumy - Historyczne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Cud.pl Pozostało mi jedynie skupić się na losach wybranych przypadkiem ludzi, urodzonych na przestrzeni wieku, w kolejnych lata Minął wiek - Tomasz Sikora - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Książka Minął wiek autorstwa Sikora Tomek , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 53,99 zł . Przeczytaj recenzję Minął wiek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI