Moja urocza różowa walizeczka

Moja urocza różowa walizeczka - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
Moja urocza różowa walizeczka.pdf
ISBN
5469800728493

OPIS

W różowej walizeczce Jagódki dziewczynki znajdą cztery książeczki pełne wspaniałych zadań i pomysłów na zabawy.Każda z nich kryje ciekawe zgadywanki, bajeczne historyjki oraz inspirujące propozycje prac plastycznych.A do tego ponad 1600 naklejek i wypychanki, które pobudzą dziecięcą kreatywność!Książeczki z walizeczki: Jagódka i przyjaciółki, Jagódka i jej piesek, Herbatka u Jagódki, Zabawy Jagódki.

Księgarnia internetowa merlin.pl W różowej walizeczce Jagódki dziewczynki znajdą cztery książeczki pełne wspaniałych zadań i pomysłów na zabawy. Każda z nich kryje ciekawe zgadywanki, bajeczne historyjki oraz inspirujące propozycje prac plastycznych.

Everyday low prices and free delivery on eligible orders. Walizeczka Lotty zabawka Haba. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Stodoła Walizeczka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Dekoracyjne walizeczki dziecięce to ciekawy dodatek do pokoju dziecięcego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI