Harley Davidson. Legendarne modele

Harley Davidson. Legendarne modele - Pascal Szymezak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pascal Szymezak
WYMIAR
10,5 MB
NAZWA PLIKU
Harley Davidson. Legendarne modele.pdf
ISBN
2172123391591

OPIS

W 1903 w Milwaukee (Wisconsin) William Harley i Arthur Davidson spełnili swoje marzenie o zbudowaniu motocykla, kładąc podwaliny pod legendę Harleya-Davidsona. Ponad 100 lat później te fantastyczne motocykle wciąż przemierzają drogi i bezdroża pięciu kontynentów. To opowieść o pasji, która wciąż się odradza, model po modelu...

Data zakończenia 2020-12-31 - cena 43,56 zł W 1903 w Milwaukee (Wisconsin) William Harley i Arthur Davidson spełnili swoje marzenie o zbudowaniu motocykla, kładąc podwaliny pod legendę Harleya-Davidsona. Ponad 100 lat później te fantastyczne motocykle wciąż przemierzają drogi i bezdroża pięciu kontynentów.

Ponad 100 lat później te fantastyczne motocykle wciąż przemierzają drogi i bezdroża pięciu kontynentów. Kup teraz na Allegro.pl za 28,41 zł - HARLEY - DAVIDSON. LEGENDARNE MODELE z miasta KRAKÓW.

POWIĄZANE KSIĄŻKI