Bransoletki przyjaźni

Bransoletki przyjaźni - Kirsty Neale | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsty Neale
WYMIAR
5,98 MB
NAZWA PLIKU
Bransoletki przyjaźni.pdf
ISBN
1781551857333

OPIS

Nic tak nie zdobi nadgarstka jak własnoręcznie wykonana bransoletka przyjaźni. Może być w paski, serduszka lub jodełkę. Dzięki tej książce nauczysz się robić każdy z tych wzorów. Poznane techniki będziesz mogła wykorzystać, przygotowując także zawieszkę lub spinkę do włosów. Przekonasz się, że węzełki i warkoczyki mają wielką moc!Ponad 20 inspirujących pomysłów, instrukcje krok po kroku, kolorowa mulina oraz piękne koraliki gwarantują powstanie zachwycających dodatków.W zestawie:- 5 kolorowych nici- 50 okrągłych koralików

W naszej kolekcji znajdziesz bransoletki wykonane z delikatnych łańcuszków oraz z kamieni naturalnych zdobione małymi zawieszkami - symbolami przyjaźni. Delikatna bransoleta z motywem rozmarynu - starożytnym symbolem przyjaźni, miłości i wierności. Element kolekcji ambasadorskiej Przyjaźń stworzonej we współpracy z Magdaleną Cielecką oraz Mają Ostaszewską.

139,99 zł. Bransoleta srebrna Przyjaźń 119 zł 69 zł W.KRUK to nie tylko biżuteria. To marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jak zrobić bransoletki przyjaźni? Kolorowe bransoletki ze sznurków znów wracają do mody :).

POWIĄZANE KSIĄŻKI