Mój Teatrzyk. Księżniczka na ziarnku grochu

Mój Teatrzyk. Księżniczka na ziarnku grochu - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,75 MB
NAZWA PLIKU
Mój Teatrzyk. Księżniczka na ziarnku grochu.pdf
ISBN
1935042678754

OPIS

Przystojny królewicz, burzowa noc i przemoczona do suchej nitki nieznajoma, która może się okazać prawdziwą księżniczką…W tej niezwykłej interaktywnej książce akcja klasycznej baśni rozgrywa się na twoich oczach!Znajdziesz tu rozkładaną scenę ze skrzydełkami, piękne dekoracje oraz tekturowe postaci i podstawki. Czytaj kolejne fragmenty opowieści podczas odgrywania na scenie swojej własnej wersjiKsiężniczki na ziarnku grochu!W tej serii również: Śpiąca królewna.

Data zakończenia 2018-07-16 - cena 25,99 zł Księżniczka na ziarnku grochu + Dziadek do Orzechów bajka po Polsku | Animacja kreskówka na dobranoc ️ ️ ️ Subskrybuj: https://goo.gl/QtSJWW ️ ️ ️© 2019 Adi... Księżniczka dowiedzieć się nie może, że kładę pod posłanie ziarnko grochu. (Podaje jednej z nich ziarnko grochu) Dziękuję moje panie.

Księżniczka na ziarnku grochu - Przystojny królewicz burzowa noc i przemoczona do suchej nitki nieznajoma która może się okazać prawdziwą księżniczką W tej niezwykłej interaktywnej książce akcja klasycznej baśni rozgrywa się na twoich... - ISBN: 978-83-274-2259- Książka w kategorii Literatura.

POWIĄZANE KSIĄŻKI