Łamigłówki pod choinkę

Łamigłówki pod choinkę - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,90 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki pod choinkę.pdf
ISBN
5274892960443

OPIS

Barwnie ilustrowana książka z jedną dużą gumką do ścierania i 4 mniejszymi. Mnóstwo obrazków do pokolorowania, motywów do narysowania, łamigłówek do rozwiązania… Bożonarodzeniowa tematyka wprowadzi dzieci w atmosferę Świąt.

Zawarty w tym poradniku opis przejścia obejmuje wszystkie łamigłówki, które są częścią motywu Kanał ściekowy w grze Worms Revolution Extreme ... Łamigłówki do wydruku - BOŻE NARODZENIE. Wydrukuj wesołe ćwiczenia dla Twojego dziecka nawiązujące do Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci znajdą tu klasyczne typy zadań w świątecznej oprawie: labirynty, wyszukiwanie różnic, dobieranie do pary, ukryty rysunek, krzyżówkę, wykreślankę i łączenie ... Kup teraz na Allegro.pl za 3,90 zł - Zimowe Zabawy Pod Choinkę Kolorowanki Łamigłówki z miasta Kielce. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI