Zwierzęta. Książka z szablonami

Zwierzęta. Książka z szablonami - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta. Książka z szablonami.pdf
ISBN
2318251387418

OPIS

Jeśli lubisz rysować – ta seria jest dla ciebie!Stwórz własne obrazki używając tych wspaniałych szablonów umieszczonych na kolejnych kartach książki, a potem koloruj je i ozdabiaj dołączonymi naklejkami.Na okładce książki znalazła się przejrzysta instrukcja jak w pięciu krokach stworzyć idealne rysunki. W komplecie oprócz naklejek znalazły się też kredki. Miłej zabawy!

Data zakończenia 2018-12-20 - cena 25,15 zł KsiążkaKarty z szablonami Zwierzęta ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Karty z szablonami Zwierzęta - (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies Książka Karty z szablonami Zwierzęta Wiek: 3+, pochodzi z wydawnictwa Wilga. Publikacja jest pracą zbiorową .

Oprawa jest twarda. Zwierzęta na wsi książka z szablonami do rysowania - - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI