Wesołe zwierzęta. Historyjki, gry i zabawy

Wesołe zwierzęta. Historyjki, gry i zabawy - Bob Bampton (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bob Bampton (ilustr.)
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Wesołe zwierzęta. Historyjki, gry i zabawy.pdf
ISBN
6107063695320

OPIS

Ten zbiór opowiadań, pięknie ilustrowany przez Boba Bamptona i Johna Francisa, przedstawia wiele zabawnych przygód zwierząt. Każdy rozdział zawiera znaną dziecięcą zabawę, w niektórych znajdziecie też wesołe zagadki. Nie tylko młodzi czytelnicy będą się dobrze bawić…Reguły każdej z gier są przystępnie przedstawione pod koniec każdego rozdziału.Wspaniała, zapewniająca dobrą zabawę książka do czytania dzieciom przez rodziców i do samodzielnego czytania!

Historyjki, gry i zabawy - Bob Bampton - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > - Wesołe zwierzęta.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Każdy rozdział zawiera znaną dziecięcą zabawę, w niektórych znajdziecie Wesołe zwierzęta. Historyjki, gry i zabawy | Księgarnia internetowa Idena.pl - książki edukacyjne oraz dla dzieci Książka Wesołe zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI