Wesołe zadania 5-latka. Naklejaj i baw się!

Wesołe zadania 5-latka. Naklejaj i baw się! - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Wesołe zadania 5-latka. Naklejaj i baw się!.pdf
ISBN
1534560971877

OPIS

Wesołe zadania dla 5-latka, to nie tylko kolorowanki.Znajdziesz tu mnóstwo fantastycznych i zabawnych rysunków do uzupełnienia, historyjek do wymyślenia i bohaterów do stworzenia.Obrazki możesz też ozdobić naklejkami!Wszystkie zadania edukacyjne zostały dostosowane do możliwości dzieci 5-letnich.W serii: Wesołe zadania 2-latka, Wesołe zadania 3-latka i Wesołe zadania 4-latka.

Znajdziesz tu mnóstwo fantastycznych i zabawnych rysunków do uzupełnienia historyjek do wymyślenia i bohaterów do stworzenia.Obrazki możesz też ozdobić naklejkamiWszystkie zadania edukacyjne zostały dostosowane do możliwości dzieci 3-letnich.W serii Wesołe zadania 2-latka Wesołe zadania 4-latka i Wesołe zadania 5-latka. Informacje o Wesołe zadania 5-latka. Naklejaj i baw się - 7283141840 w archiwum Allegro.

Wesołe zadania dla 4-latka, to nie tylko kolorowanki. Znajdziesz tu mnóstwo fantastycznych i zabawnych rysunków do uzupełnienia, historyjek do wymyślenia i bohaterów do stworzenia. Wesołe zadania 2-latka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI