Ulysses Moore. Tom 13. Statek czasu

Ulysses Moore. Tom 13. Statek czasu - Pierdomenico Baccalario | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pierdomenico Baccalario
WYMIAR
9,43 MB
NAZWA PLIKU
Ulysses Moore. Tom 13. Statek czasu.pdf
ISBN
1653357197379

OPIS

Murray, Mina, Shane i Connor pewnego dnia trafiają na dziwny statek, który ugrzązł w pobliżu ich miasteczka. Wygląda jak drakkar, okręt wikingów, ma porwane żagle i nazwę zapisaną w nieznanym im języku. Na pokładzie, poza wieloma intrygującymi śladami, znajdują także dziwną kostkę pokrytą liczbami oraz notatnik należący do niejakiego Ulyssesa Moore’a…Czwórka przyjaciół postanawia wypłynąć w morze, a statek zabierze ich w miejsca, gdzie nie sięgała ich wyobraźnia.

Wygląda jak drakkar, okręt wikingów, ma porwane żagle i nazwę zapisaną w nieznanym im... Klin Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej ... Książka Ulysses Moore 13 Statek czasu - Baccalario Pierdomenico Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Ulysses Moore.

We wnętrzu znajdują skrzynkę, a niej tajemniczą kostkę i zeszyty z notatkami i zdjęciami zapisane w formie dzienników czy wspomnień, w dziwnych, nieznanych im językach. Napisz recenzję o produkcie: Ulysses Moore. Tom 13.

POWIĄZANE KSIĄŻKI