Słownik niemiecki. Niemiecko-polski, polsko-niemiecki

Słownik niemiecki. Niemiecko-polski, polsko-niemiecki - Roman Sadziński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Sadziński
WYMIAR
4,23 MB
NAZWA PLIKU
Słownik niemiecki. Niemiecko-polski, polsko-niemiecki.pdf
ISBN
1248149814584

OPIS

Słownik niemiecko-polski, polsko-niemiecki- około 33 000 haseł i zwrotów, współczesne słownictwo- podstawowa terminologia z wielu dziedzin- wyrażenia idiomatyczne i potoczne- zasady wymowy języka niemieckiego- lista czasowników nieregularnych- nazwy geograficzne- przewodnik kulinarny

... Tłumacz niemiecko-polski działa w bardzo prosty sposób. "niemiecko-polski" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "niemiecko-polski" po polsku .

Dzięki ciągłej kontroli haseł przez przeszkolonych leksykografów możemy zapewnić szczególnie wysoką jakość Słownika. Słownik jest w całości redakcjnie sprawdzany przez ekspertów, uwzględnia język ... Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie. Tłumaczenia dla hasła „niemiecko-polski" w niemiecko » polski słowniku (Przełącz na polsko » niemiecki) deutsch-polnisch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI