Nina i Złota Liczba. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 5

Nina i Złota Liczba. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 5 - Moony Witcher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
8,35 MB
NAZWA PLIKU
Nina i Złota Liczba. Seria Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 5.pdf
ISBN
9816508007407

OPIS

Nina i jej przyjaciele pokonali Karkona. Świat został uratowany. Pewnej nocy jednak mała alchemiczka zauważa, że gwiazda na jej prawej dłoni zmienia kolor. To początek nowej misji, podczas której dziewczynka stanie do walki o przywrócenie harmonii we Wszechświecie i spróbuje ponownie ułożyć czarodziejską Złotą Liczbę. Nina będzie musiała się zmierzyć nie tylko ze swoimi odwiecznymi wrogami, ale też z pierwszymi porywami serca...

To początek nowej misji, podczas której dziewczynka stanie do walki o przywrócenie harmonii we Wszec Książki z serii Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Produkt z Outletu: Nina i Złota Liczba.

Dziewczynka z Szóstego Księżyca. Tom 5 - Witcher Moony - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI