Wesołe zadania z baśni wzięte. Naklejaj i baw się!

Wesołe zadania z baśni wzięte. Naklejaj i baw się! - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Wesołe zadania z baśni wzięte. Naklejaj i baw się!.pdf
ISBN
4509111675385

OPIS

Wesołe zadania z baśni wzięte, to nie tylko kolorowanki.Znajdziesz tu mnóstwo fantastycznych i zabawnych rysunków do uzupełnienia, historyjek do wymyślenia i bohaterów do stworzenia.Obrazki możesz też ozdobić naklejkami!

Obrazki możesz też ozdobić naklejkami! Wszystkie zadania edukacyjne zostały dostosowa Wesołe zadania ze zwierzakami, to nie tylko kolorowanki. Znajdziesz tu mnóstwo fantastycznych i zabawnych rysunków do uzupełnienia, historyjek do wymyślenia i bohaterów do stworzenia.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wesołe zadania z baśni wzięte. Naklejaj i baw się! Wesołe zadania z baśni wzięte, to nie tylko kolorowanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI