Umiem liczyć pojazdy. Napisz i zetrzyj

Umiem liczyć pojazdy. Napisz i zetrzyj - Anna Wiśniewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Umiem liczyć pojazdy. Napisz i zetrzyj.pdf
ISBN
9396838056525

OPIS

Książeczki ze ścieralnym pisakiem nauczą dzieci starannego pisania, nie narażając na stres związany ze złym wykonaniem zadania.Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności , ale także zapewnia sukces i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.Tytuły w serii: Umiem pisać, Umiem liczyć, Umiem pisać bajkowo i Umiem liczyć pojazdy.

Napisz recenzję o produkcie: Umiem liczyć pojazdy. Napisz i zetrzyj Twoja ocena.

Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności, ... Książeczka ze ścieralnym pisakiem nauczą dzieci starannego pisania, nie narażając na stres związany ze złym wykonaniem zadania. Możliwość starcia błędu i poprawienia ćwiczenia nie tylko pomaga doskonalić umiejętności, ale także zapewnia sukces i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Naucz się liczyć od 1 do 10 i pisać liczby, kreśląc po śladzie i samodzielnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI