Pinokio

Pinokio - Francesca Rossi (ilustr.) | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Francesca Rossi (ilustr.)
WYMIAR
10,66 MB
NAZWA PLIKU
Pinokio.pdf
ISBN
4419408836044

OPIS

Niektóre kłamstwa mają krótkie nogi, a inne – długie nosy. Sądzę, że właśnie tak jest w twoim przypadku. Im więcej kłamiesz, tym twój noc staje się dłuższy.Klasyczne dziecięce opowieści z niezwykłymi ilustracjami znanej włoskiej rysowniczki Franceski Rossi, które pomogą dzieciom przenieść się do krainy wyobraźni.

Mimo, że książka jest "gruba" jak na lekturę dla dzieci, to one się nie męczą w czasie czytania. Co drugą mniej więcej stronę mają "punkt zaczepienia" w postaci ilustracji. Pinokio 2019/2020 po polsku - zobacz cały film online Carlo Collodi z lektorem PL.

Pod koniec powieści Pinokio zmienił się, pracował, chętnie poświęcał się dla dobra innych. Pełna obsada serialu Pinokio (1972) Le avventure di Pinocchio - Najlepsza z dotychczasowych adaptacji powieści Carlo Collodiego. Wysmakowana plastycznie i świetnie zagrana, historia chłopca z drewna,... Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI