Historia, przyroda, człowiek

Historia, przyroda, człowiek - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Historia, przyroda, człowiek.pdf
ISBN
9088641369748

OPIS

Dzięki tej książce poznasz setki fascynujących faktów.Od tajemnic Wszechświata po najmniejsze zwierzęta, od najdawniejszych wydarzeń historycznych po niezwykłe dzieła sztuki współczesnej – żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!Pasjonujące informacje z takich dziedzin, jak: Wszechświat, Ziemia, przyroda, ludzkie ciało, historia, nauka i kulturaPodręczny słowniczek i łatwy w użyciu indeksCiekawostki i zaskakujące dane liczbowe, wspaniałe kolorowe zdjęcia i ilustracje – zdobywanie wiedzy to niesamowita frajda!

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Informacje o Historia, przyroda, człowiek - 8726502032 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-12-05 - cena 26,41 zł Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Historia, przyroda, człowiek Twoja ocena.

Podobieństwa między człowiekiem i małpami . Gatunek człowiek rozumny wraz z małpami i małpiatkami zaliczany jest do rzędu (grupy systematycznej) naczelnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI