Zestaw ćwiczeń do "Naszego Elementarza" Część 1

Zestaw ćwiczeń do Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Zestaw ćwiczeń do "Naszego Elementarza" Część 1.pdf
ISBN
7279850618707

OPIS

Zestaw 4 zeszytów ćwiczeń dla klasy 1 do „Naszego Elementarza” (MEN)Dzięki ćwiczeniom w formie gier i zabaw poznacie pierwsze i ostatnie głoski w słowach, kolory i kształty, nauczycie się opowiadać, liczyć, orientować w przestrzeni, poznacie, gdzie jest lewa, a gdzie prawa strona i wiele innych rzeczy.Pamiętajcie – im częściej piszecie, liczycie, bawicie się, obserwując świat i opowiadając tym łatwiej i lepiej będziecie się uczyć w szkole!W teczce znalazły się zeszyty ćwiczeń 1-4 dla klasy 1: Jestem uczniem, Już się uczę, Poznaję litery i liczby, Piszę i liczę.

Pamiętajcie - im częściej piszecie, liczycie, bawicie się ... Zestaw ćwiczeń do Naszego Elementarza Część 2 już od 13,63 zł - od 13,63 zł, porównanie cen w 10 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zestaw ćwiczeń do Naszego Elementarza cz.2.

15, 84 z ... Zestaw ćwiczeń do Naszego Elementarza Część 1 - Zestaw ćwiczeń do Naszego Elementarza Część 1 - 22 257 12 00; Kliknij i dzwoń ... Podręczniki do szkół podstawowych i średnich Książki do nauki języka obcego Książki obcojęzyczne Kalendarze, gadżety i akcesoria ... Zestaw ćwiczeń do `Naszego Elementarza` Część 1 (156852) jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI