Wieża. Biblioteczka niedźwiadka

Wieża. Biblioteczka niedźwiadka - Dorota Gellner | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gellner
WYMIAR
7,43 MB
NAZWA PLIKU
Wieża. Biblioteczka niedźwiadka.pdf
ISBN
4805582302888

OPIS

Dorota Gellner jest autorką wielu wierszy dla dzieci. Jej twórczość weszła już do kanonu współczesnej polskiej poezji dziecięcej. Wszystkie jej utwory charakteryzuje wdzięk, dowcip, inteligencja. Działają na wyobraźnię dziecka, opowiadają o codziennym życiu pełnym przygód w wyobraźni, pozytywnych relacji ze światem. Nie są nudne nie tylko dzięki humorowi, ale też dlatego, że przedstawione w wierszach dzieci nie zawsze są grzeczne…Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka" przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Biblioteczka niedźwiadka - 7548022864 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-09-15 - cena 2,63 zł Ciągle rozszerzana o nowe tytuły seria "Biblioteczka Niedźwiadka" przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Biblioteczka niedźwiadka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI