Miodunka 3D

Miodunka 3D - Khoa Le | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Khoa Le
WYMIAR
3,3 MB
NAZWA PLIKU
Miodunka 3D.pdf
ISBN
5819753071709

OPIS

Pewnego dnia słońce było tak palące, że Miodunka rozpłynęła się i został z niej tylko miód. Mama zorientowała się, co się stało, zebrała miód do czary; w domu wyrobiła ciasto, z którego uformowała Miodunkę. Na koniec zrobiła z czekolady i żelków kapelusz, którego Miodunka na pewno nie zapomni wkładać w upalne dni.Oto niezwykła seria współczesnych bajek – Khoa Le jest zarówno autorką wszystkich tekstów, jak i ilustracji. Dzięki tym książkom młodzi czytelnicy poznają opowieść o dziewczynce, która była chmurą i bardzo chciała dowiedzieć się, jak jest na Ziemi. Dowiedzą się też o przygodach chłopca, który bez przerwy płakał i pewnej nocy strumienie łez wyniosły go wraz z łóżkiem na pełne morze…W serii z trójwymiarowymi okładkami: Miodunka, Szymek brudas, Księżniczka z chmur, Słońce i Księżyc, Beksa, Potarganiec.

Elementem dekoracyjnym są również kwiaty miodunki, które zmieniają kolor. Początkowo są czerwone, a po pełnym ... Miodunka plamista, zwana też miodunką lekarską, to mała roślina zielna należąca do rodziny ogórecznikowatych.

Na koniec zrobiła z czekolady i żelków kapelusz, Miodunka 3D (Khoa Le). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Miodunka 3D Miodunka 3D KHOA LE ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI