Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał

Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,14 MB
NAZWA PLIKU
Świat Przygód Piraci. Naklejkowy szał.pdf
ISBN
7996599474645

OPIS

Ahoj, wilku morski!Wskocz na pokład Czerwonego Klejnotu i dołącz do jego wesołej załogi. Razem z piratami wyrusz na morze w poszukiwaniu skarbów i przygód.Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek, którymi można ozdobić swoje prace. Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania, czyli labirynty do pokonania, elementy do połączenia w pary, ilustracje do znajdowania różnic, obrazki do narysowania kratka po kratce, łamigłówki oraz trzy gry planszowe.

Razem z piratami wyrusz na morze w poszukiwaniu skarbów i przygód. Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek, którymi można ozdobić swoje Książka Świat przygód.

Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania, czyli labirynty do pokonania, elementy do połączenia... Informacje o świat Przygód Piraci Naklejkowy Szał - 7225615829 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-03-10 - cena 15,54 zł Informacje o Świat przygód.

POWIĄZANE KSIĄŻKI