Co za blask! Królewny. Naklejkowy szał

Co za blask! Królewny. Naklejkowy szał - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Co za blask! Królewny. Naklejkowy szał.pdf
ISBN
8610949472987

OPIS

Poznaj małe królewny i ich przyjaciół i razem z nimi wypraw wspaniałe przyjęcie, urządź pokaz mody i pobaw się z sympatycznymi zwierzątkami…Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek, którymi można ozdobić swoje prace. Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania, czyli labirynty do pokonania, elementy do połączenia w pary, ilustracje do znajdowania różnic, obrazki do narysowania kratka po kratce, łamigłówki oraz trzy gry planszowe.

[email protected] 42 231-39-01 ... PS. W ofercie wydawnictwa jest jeszcze pozycja "Co za blask! Królewny.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Każda książka z tej serii zawiera ponad 1100 kolorowych naklejek którymi można ozdobić swoje prace. Młodzi czytelnicy znajdą w niej także ciekawie opracowane zadania czyli labirynty Co za blask Królewny Naklejkowy szał zbiorowa praca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI