Słownik angielsko-polski. Odkrywanie świata

Słownik angielsko-polski. Odkrywanie świata - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Słownik angielsko-polski. Odkrywanie świata.pdf
ISBN
6419733210675

OPIS

Słownik angielsko-polskiPonad 1300 haseł i 850 kolorowych ilustracjiTen obrazkowy słownik angielsko-polski pozwala młodemu czytelnikowi w interesujący i przyjemny sposób poznać nowe angielskie słowa, które przydadzą mu się w codziennych rozmówkach.Zabawne kolorowe obrazki towarzyszące prostym definicjom i przykładom użycia słów będą się dzieciom podobać, a jednocześnie pomogą im lepiej zapamiętać słowa.Mamy nadzieję, że słownik przyciągnie ich uwagę i rozbudzi w nich chęć czytania oraz chęć do rozwijania umiejętności językowych.Po tę książeczkę można sięgać wielokrotnie oraz dobrze się bawić.Ta bogato ilustrowana seria z pewnością zachwyci młodych czytelników. Ciekawie opracowane informacje, ciekawostki i fascynujące fakty przybliżą wiele zagadnień dotyczących otaczającego nas świata. Czytaj i odkrywaj kolejne tajemnice.W serii „Odkrywanie świata”: Owady i pająki, Koty i kocięta, Świat dinozaurów, Psy i szczenięta, Zwierzęta zagrożone wyginięciem, Mój pierwszy atlas, Konie i kuce, Ludzkie ciało, Rekiny, Ziemia, Młode zwierzęta, Zwierzęta hodowlana, Kosmos, Wieloryby, Rekordy sportowe, Leksykon zwierząt, samochody, Rekordziści wśród zwierząt, samoloty bojowe, Piraci i rabusie, Siedem cudów świata, Węże, Wikingowie, Wulkany i trzęsienia Ziemi, Wielkie budowle i pojazdy, Huragany i tornada, Odkrycia i Wynalazki, Opowieści biblijne: Nowy Testament, Opowieści biblijne: Stary Testament.

Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Słownik angielsko-polski. Odkrywanie świata Twoja ocena.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Słownik angielsko-polski Ponad 1300 haseł i 850 kolorowych ilustracji ... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Słownik angielsko-polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI