Ilustrowana Biblia

Ilustrowana Biblia - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,28 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowana Biblia.pdf
ISBN
2338448433560

OPIS

Przestawione opowieści biblijne wskazują nie tylko drogę do wiary, ale są także źródłem mądrości – dla dzieci i dorosłych.To piękne ilustrowane wydanie stanowi streszczenie ponad 50 historii ze Starego oraz ponad 60 historii z Nowego Testamentu i prezentuje losy wybranych postaci od stworzenia świata aż do zmartwychwstania Jezusa.

Od 1980 roku świat zmienił całkowicie swoje oblicze, ale my nadal staramy się zachowywać szacunek dla słowa, bo ono ma moc zmieniać świat. "Ilustrowana Biblia dla dzieci" to wspaniały zbiór historii biblijnych zarówno ze Starego, jak i Nowego Testamentu. Pięknie ilustrowane klasyczne opowieści przygotowano specjalnie z myślą o współczesnym odbiorcy.

Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ilustrowana Biblia Książka religijna już od 11,43 zł - od 11,43 zł, porównanie cen w 18 sklepach. Zobacz inne Religia, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ilustrowana Biblia już od 11,39 zł - od 11,39 zł, porównanie cen w 23 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI