Biblia dla dzieci

Biblia dla dzieci - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Biblia dla dzieci.pdf
ISBN
7960011616960

OPIS

To niezwykłe opracowanie wprowadzi czytelnika w świat biblijnych opowieści.Losy bohaterów wzbogacono pięknymi ilustracjami, mapkami, ciekawostkami, faktami historycznymi i przede wszystkim cytatami z Biblii.Przedstawione zostały historie opisane na kartach Starego i Nowego Testamentu.

Takie Pismo Święte wręczyć mogą dziecku przyjmującemu sakrament na przykład chrzestni. Aby nadać upominkowi osobistego charakteru, warto na pierwszej ... Widziałam różnie Biblie dla dzieci, ale ta jest najlepsza.

44,90 zł. Polsko-angielska biblia dla dzieci na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Biblia dla dzieci na komunię na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI