101 ciekawostek. Zamki średniowieczne

101 ciekawostek. Zamki średniowieczne - Niko Dominiguez | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niko Dominiguez
WYMIAR
3,76 MB
NAZWA PLIKU
101 ciekawostek. Zamki średniowieczne.pdf
ISBN
3889935688193

OPIS

Wybierz się w wyjątkową podróż w przeszłość, by sprawdzić, jak wyglądało życie w średniowiecznych zamkach. Przyjrzyj się z bliska potężnym kamiennym fortecom i poznaj ich mieszkańców – zobacz, jak pracowali, ucztowali, bawili się i walczyli z wrogiem. W książce znajdziesz zaskakujące fakty i kolorowe ilustracje, które przybliżą ci te odległe czasy.W serii "101 ciekawostek" m.in.: Statki, Pociągi, Konie, Ludzkie ciało, Zwierzęta wodne, Piraci, Wyścigi. Rajdy. Regaty, Samoloty, Dinozaury.

Przyjrzyj się z bliska potężnym kamiennym fortecom i poznaj ich mieszkańców - zobacz, jak pracowali, ucztowali, ... Informacje o 101 ciekawostek. Zamki średniowieczne - 8057581812 w archiwum Allegro.

Co prawda omówiono w niej genezę zamków (i osad umocnionych), ich konstrukcję i funkcje, lecz wszystko jest bardzo miałkie, nieprzekonywujące i mało ciekawe. Konstrukcja pytanie-odpowiedź ma pewien potencjał, ale jest on tutaj zaprzepaszczony. 101 ciekawostek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI