Poznaj samoloty z Karolem. Mały chłopiec

Poznaj samoloty z Karolem. Mały chłopiec - Emilie Beaumont | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
12,78 MB
NAZWA PLIKU
Poznaj samoloty z Karolem. Mały chłopiec.pdf
ISBN
7308196595716

OPIS

Z małym chłopcem Karolem najmłodsi poznają różne rodzaje samolotów.Ta książeczka uczy poprzez zabawę: obudzi ciekawość dzieci, wzbogaci ich słownictwo i rozwinie zmysł obserwacji.W tej serii: Poznaj auta z Arturem, Poznaj samoloty z Karolem, Poznaj ciężarówki z Czarkiem i Poznaj motory z Markiem.

Status Trafiony (otrzymany) Dodaj do mojej listy Zasugeruj znajomemu Prezenty na liście. W mojej książce jest potwór Trafiony (otrzymany) Proszę mnie przytulić Trafiony (otrzymany) Sprzedam używane książeczki z serii Mały Chłopiec (większe): - Poznaj Auta z Arturem - Poznaj Samoloty z Karolem - Poznaj Maszyny Budowlane z Borysem SPRZEDANE Stan bardzo dobry w środku, ale okładki mają ślady użytkowania, co widać na foto.

W tej serii Poznaj auta z... - ISBN: 978-83-274-2741- Z małym chłopcem Karolem najmłodsi poznają różne rodzaje samolotów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI