Poznaj ciężarówki z Czarkiem. Mały chłopiec

Poznaj ciężarówki z Czarkiem. Mały chłopiec - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Poznaj ciężarówki z Czarkiem. Mały chłopiec.pdf
ISBN
1979791480219

OPIS

Z małym chłopcem Czarkiem najmłodsi poznają różne rodzaje ciężarówek.Ta książeczka uczy poprzez zabawę: obudzi ciekawość dzieci, wzbogaci ich słownictwo i rozwinie zmysł obserwacji.W tej serii: Poznaj auta z Arturem, Poznaj samoloty z Karolem, Poznaj ciężarówki z Czarkiem, Poznaj motory z Markiem, Poznaj stację i warsztat Maurycego, Poznaj wozy strażackie z Jackiem, Poznaj statki z Jurkiem, Poznaj maszyny rolnicze z Tadkiem, Poznaj samochody wyścigowe z Barkiem.

Ta książeczka uczy poprzez zabawę: obudzi ciekawość dzieci, wzbogaci ich słownictwo i rozwinie zmysł obserwacji. W tej serii: Poznaj auta z Arturem, Poznaj samoloty z Karolem, Poznaj ciężarówki z Czarkiem i Poznaj motory z Markiem. Zamów książkę Poznaj ciężarówki z Czarkiem.

W tej serii: Poznaj auta z Arturem, Poznaj samoloty z Karolem, Poznaj ciężarówki z Czarkiem i Pozn Mały chłopiec. Poznaj ciężarówki z Czarkiem (150069) jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Mały chłopiec Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI