Moje kolorowe zadania

Moje kolorowe zadania - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,85 MB
NAZWA PLIKU
Moje kolorowe zadania.pdf
ISBN
3503179746769

OPIS

Ta pełna łamigłówek, labiryntów, gier, naklejek i wypychanek książka zapewni dzieciom wiele godzin wspaniałej zabawy. Maluchy będą mogły odwiedzić plac budowy oraz wesołe gospodarstwo i wziąć udział w wyścigu samochodowym. Poznają też sympatyczne domowe czworonogi i dzikie zwierzęta, które mieszkają w dżungli.

Data zakończenia 2016-10-24 - cena 21,89 zł Olesiejuk Moje kolorowe zadania. Ponad 500 naklejek (178035) jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Informacje o MOJE KOLOROWE ZADANIA.

Zadania na różnym poziomie trudności nie pozwolą się nudzić dzieciakom w różnym wieku i zapewnią im wspaniale spędzony czas. Olesiejuk Moje kolorowe zadania. Ponad 500 naklejek (178035) jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI